جدیدترین محصول شرکت فرادیس
نمایشگاه ها
1395/2/7 سه شنبه
Cards & Payments MiddleEast 2016

این نمایشگاه در 9 رشته که شامل کارت و پرداخت، پرداخت های موبایل، هویت دیجیتال، کارت های پیش پرداخت، کیوسک، NFC، پرداخت های دولتی، و اهدای جایزه به بهترین پروژه کارت هوشمند  طی روزهای 11 و 12 خرداماه سال جاری در کشور امارات – دبی برگزار می گردد.
شرکت کنندگان نمایشگاه امسال به طور عمده شرکت های پیشرو درارائه تکنولوژی کارت و پرداخت (سخت افزار و نرم افزار) در حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا بودند که یا به صورت بومی در حوزه کشورهای متبوعشان فعالیت می کنند و یا با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر بین المللی اقدام به ارائه تکنولوژی در آن حوزه جغرافیایی نموده اند.
Gemalto  به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تراشه های کدگذاری،کمپانی های Ingenico و HPS ارائه دهنده های راه حل های پرداخت ،  BPS ارائه دهنده راه حل های پرد اخت الکترونیک، Collis از بزرگترین شرکت های عرضه کننده راه حل های امن پرداخت،  FIS ارائه کننده Core Banking ،شرکت خدمات انفورماتیک  ( ISC)  نیز از ایران به عنوان عرضه کننده نرم افزار و سخت افزار با تمرکز بر محصولات حاکمیتی ،CIM  عرضه کننده ماشین های شخصی سازی کارت و ... در این نمایشگاه حضور خواهند داشت همچنین سازمان های دولتی کشور امارات از جمله اداره هویت امارات، اماراتک نیز در نمایشگاه حضور چشمگیری دارند.
این نمایشگاه که هر سال بهتر از سال گذشته و با حضور شرکت های معتبرتری برپا می گردد، مهمترین نمایشگاه بین المللی منطقه خلیج فارس در زمینه بانک و پرداخت می باشد و که در ابتدای راه با تاکید بر کارت کار خود را آغاز کرد اما امروز تعداد زیادی از فعالان بانک و پرداخت را در خود جای داده است. حضور شرکت های ایرانی در این نمایشگاه برای عرضه محصولات خود در سالهای اخیر رو به افزایش بوده و همچنین بانکداران ایرانی برای آشنایی با فن آوری های نوین در عرصه نرم افزار و سخت افزار هر ساله در این نمایشگاه حاضر می شوند.

http://www.terrapinn.com/exhibition/cards-and-payments-middle-east/index.stm

خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما