آخرین اخبار و وقایع
  
1398/7/1 دوشنبه
صندوق خیریه کارکنان شرکت داده ورزی فرادیس البرز
صندوق خیریه کارکنان شرکت داده ورزی فرادیس البرز در راستای مسئولیت های اجتماعی خود باری دیگر در آستانه بازگشایی مدارس گامی هرچند کوچک در جهت نیل به مقام احسان برداشت. و با کاروان مهر 98، بهار دانش را میهمان دلهای پاییزی کودکان سبز سرزمینمان کرد تا شکوفه لبخندی بر لبانشان بنشیند.

به یاری خدا و همراهی اعضای صندوق خیریه عرفان شرکت داده ورزی فرادیس البرز ، با جمع آوری کمک های نقدی کارکنان و پشتوانه ی کمک هیئت مدیره شرکت، توفیق یافتیم که با تهیه ی 1.400 بسته فرهنگی شامل کیف و نوشت افزار، و توزیع در مناطق نیازمند، انگیزه بخش دانش آموزان کم برخوردار برای تحصیل علم و دانش باشیم.

0
0

در این امر خداپسندانه که با یاری و همکاری «سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور» و «مدیریت آموزش و پرورش مناطق» صورت گرفت پنج منطقه ی نیازمند و محروم کشور برای توزیع، شناسایی و توسط نمایندگان شرکت فرادیس البرز بسته های پیش بینی شده مستقیماً در اختیار دانش آموزان مستعد و نیازمند قرار گرفت که از آن جمله میتوان به شهرهای زابل و سیب سوران در استان سیستان و بلوچستان ، روستاها و مناطق حاشیه نشین شهر سنندج در استان کردستان ، مناطق روستایی شهرستان شاهین دژ در استان آذربایجان غربی ، مناطق روستایی شهرستان بشاگرد در استان هرمزگان و همچنین در حاشیه جنوبی و غربی استان های تهران و البرز اشاره نمود.در آخر این هدایا به دست دانش آموزان رسید. امید که هر کدام روشن کننده ی شمع معرفتی در دل آینده سازان این مرز و بوم باشد.

 
 0
 0